POKOPI NA GROBLJIMA (575)

Foto: Portal Burin

SUBOTA, 2. RUJNA 2023.

 

ZAMET, 11.30

Đuro Mandić (1939)

 

DRENOVA, 12.30

Kazimir Sanković (1941)

 

DRENOVA, 10.30

Edo Prekali (1952)

 

OPATIJA, 15.00

Vesna Korić (1954)

 

RUKAVAC, 13.00

Vinko Surina (1950)

 

KRK, 14.00

Šimo Opačak (1949)

 

LOKVE, 17.00

Davorin Pleše (1947)

 

LEDENICE, 17.00

Danica Krmpotić (1928)

 

BRIBIR, 11.00

Zora Crnić (1954)

 

PONEDJELJAK, 4. RUJNA 2023.

 

DRENOVA, 14.30

Zorka Dimova (1962)

 

DRENOVA, 13.30

Antun Host (1938)

 

DRENOVA, 10.30

Radivoj Perić (1949)

 

LOVRAN, 16.00

Mario Trdić (1938)

 

MRKOPALJ, 17.00

Željka Štimac (1937)

 

UTORAK, 5. RUJNA 

 

DRENOVA, 11.30 (ISPRAĆAJ)

Elena Čuljat (1965)

 

SV. LUCIJA (KOSTRENA), 16.00

Melanija Trampuž (1929)

 

ČETVRTAK, 7. RUJNA 

 

KOZALA, 13.30

Kosta Radak (1943)

 

POKOPI U KRUGU OBITELJI

 

Zlatica Radojčić 

………………………….

Slavinka Tesar (1944)

……………………….

TRSAT

Anica Malnar 

………………..

KOZALA

Petra Jurišić (1950)

………………………….

Mirjana Galić (1940)

………………………..

Olga Đurić (1929)

 

OBAVIJEST O SMRTI

 

Zejna Habibović (1943)

 

______________________________________

Podatke za pokope na riječkim grobljima objavilo je Komunalno društvo Kozala, Braće Hlača 2/a, Rijeka.    

Najčitanije


Povezane objave

Uručena županijska priznanja najuspješnijim umjetnicima

Uručena županijska priznanja najuspješnijim umjetnicima

Župan Zlatko Komadina dodijelio je u Kući halubajskega zvončara nagrade Primorsko-goranske županije za unapređivanje kvalitete kulturnog stvaralaštva za 2023. godinu.Za uspjehe na državnoj razini, nagrade su primili Pjevački zbor mladih Kaplan, Gradsko...

POKOPI NA GROBLJIMA (859)

POKOPI NA GROBLJIMA (859)

SRIJEDA, 19. LIPNJA 2024. TRSAT, 13.30: Milana Jakšić (1937) KOZALA, 14.30Marija Šlosar (1928) DRENOVA, 14.30Elizabeta Kubaša (1936) DRENOVA, 13.30Ljuba Blažević (1959) DRENOVA, 12.30Vlado Stiperski (1951) BRSEČ, 15.00Srećko Uhač (1940) HRELJIN,...

Pin It on Pinterest