POKOPI NA GROBLJIMA (389)

Foto: Portal Burin

PONEDJELJAK, 20. VELJAČE 2023.

 

KOZALA, 14.30

Senada Miler 

 

KOZALA, 13.30

Zora Forko (1926)

 

KOZALA, 12.30

Roko Nokaj (1941)

 

KOZALA, 11.30

Mirjana Jukić (1939)

 

ZAMET, 13.30

Marijan Kvajo (1950)

 

ZAMET, 11.30

Živka Sertić (1934)

 

DRENOVA, 14.30

Dražen Švonja (1973)

 

VIŠKOVO, 15.00

Miloš Prodan 

 

CERNIK, 14.00

Zdravko Kosta (1941)

 

NOVI VINODOLSKI, 15.00

Branka Komadina (1933)

 

LIČ, 13.00

Josipa Tomić (1955)

 

CRNI LUG, 15.30

Makso Štimac (1934)

 

UTORAK, 21. VELJAČE 2023.

 

ZAMET, 13.30

Antun Vrsalović (1932)

 

KOZALA, 14.30

Delio Zović (1957)

 

DRENOVA, 14.30

Ruža Marić (1942)

 

VIŠKOVO, 14.00

Ema Došen (1930)

 

GRAD GROBNIK, 15.00

Milan Juretić (1947)

 

ŠKRLJEVO, 14.00

Franjo Cuculić (1947)

 

NOVI VINODOLSKI, 14.00

Anđelka Potočnjak (1935)

 

CRES, 15.00

Klaudia Bucul (1941)

 

KAŠTELIR, 14.00

Nevia Kovač (1933)

 

VINJERAC, 15.30

Zvijezdana Žunić (1934)

 

SRIJEDA, 22. VELJAČE

 

TRSAT, 14.30

Ana Knežević (1933)

 

DRENOVA, 14.30

Armando Paleka (1961)

 

DRENOVA, 13.30

Dražen Orešković (1962)

 

BAŠKA, 15.00

Vinko Seršić (1937)

 

BRIBIR, 14.00

Tonica Radić (1956)

 

ČETVRTAK, 23. VELJAČE 2023.

 

TRSAT, 14.30

Danica Radović (1931)

 

KOZALA, 10.30

Radmila Blidar (1935)

 

ZAMET, 11.30

Ljubica Ivanović (1936)

 

Podatke za pokope na riječkim grobljima objavilo je Komunalno društvo Kozala, Braće Hlača 2/a, Rijeka.    

Najčitanije


Povezane objave

Uručena županijska priznanja najuspješnijim umjetnicima

Uručena županijska priznanja najuspješnijim umjetnicima

Župan Zlatko Komadina dodijelio je u Kući halubajskega zvončara nagrade Primorsko-goranske županije za unapređivanje kvalitete kulturnog stvaralaštva za 2023. godinu.Za uspjehe na državnoj razini, nagrade su primili Pjevački zbor mladih Kaplan, Gradsko...

POKOPI NA GROBLJIMA (859)

POKOPI NA GROBLJIMA (859)

SRIJEDA, 19. LIPNJA 2024. TRSAT, 13.30: Milana Jakšić (1937) KOZALA, 14.30Marija Šlosar (1928) DRENOVA, 14.30Elizabeta Kubaša (1936) DRENOVA, 13.30Ljuba Blažević (1959) DRENOVA, 12.30Vlado Stiperski (1951) BRSEČ, 15.00Srećko Uhač (1940) HRELJIN,...

Pin It on Pinterest