Održana regata “Volosko Open 2023”, Enrico Marotti opet najbolji

10.09.2023. 14:32 | Novosti, Sport

Foto: Grad Opatija

U organizaciji Društva sportova na moru “Volosko” ovog vikenda je  u vološćanskom akvatoriju uspješno  održana tradicionalna regata u jedrenju na dasci “Volosko Open 2023”. Regata je privukla izvrsne natjecatelje iz Hrvatske i regije koji su se natjecali u disciplini Slalom, a najboljima su danas ispred prostorija kluba Društva sportova na moru “Volosko – Juniori” podijeljena odličja.

 

POBJEDNICI – Volosko Open 2023:

 

Kategorija SENIORI/ OVERALL:

1. Enrico Marotti (DSNM Volosko)

2. Val Eržen (KJD BUM Koper)

3. Stojan Vidakovič (Sidro Maribor)

 

Kategorija MASTER:1. Stojan Vidakovič (Sidro Maribor)

2. Vlado Koprek (DM Maribor) 

3. Bojan Šain (DSNM Volosko)

 

Kategorija JUNIORI/ KADETI:

1. Val Eržen (KJD BUM Koper)

2. Mistral Matulja (JK Istra)

3. Val Matulja (JK Istra)

Kup Hrvatske:

 

SENIORI/ OVERALL:

1. Enrico Marotti (DSNM Volosko)

2. Mistral Matulja (JK Istra)

3. Matko Jovanović (KJD Zagreb)

 

MASTER:

1. Bojan Šain (DSNM Volosko)

2. Marko Makek (DSNM Volosko)

3. Matija Šmalcelj (DSNM Volosko)

 

JUNIORI/ KADETI:

1. Mistral Matulja (JK Istra)

2. Val Matulja (JK Istra)

3. Karlo Ugrin (JK Galeb)

 

FIN Volosko Open 2023:

1. Filip Markovič (SLO 47)

2. Marko Makek (DSNM Volosko)

3. Val Matulja (DSNM Volosko)

 

Prvenstvo DSNM Volosko:

1. Enrico Marotti 

2. Dimitri Ilijević

3. Bojan Šain

Najčitanije


Povezane objave

Hrvatski košarkaši pobijedili Poljsku na turniru u Opatiji

Hrvatski košarkaši pobijedili Poljsku na turniru u Opatiji

Članovi hrvatske košarkaške reprezentacije odmjerili su danas snage s reprezentacijom Poljske u utakmici odigranoj u dvorani "Marino Cvetković", u sklopu međunarodnog turnira. Susret je okončan pobjedom hrvatskih košarkaša rezultatom 82:68.Turnir se u...

POKOPI NA GROBLJIMA (862)

POKOPI NA GROBLJIMA (862)

SUBOTA, 22. LIPNJA 2024. KASTAV: Franjo Jurčević (1943) SV. DUH (OMIŠALJ), 16.00Margareta Pranjić  PONEDJELJAK, 24. LIPNJA DRENOVA, 10.30Jelica Lelas (1949) KAMPOR, 18.00Ruža Kuparić (1945) UTORAK, 25. LIPNJA 2024. KOZALA, 14.30Petra Medved (1955) KOZALA,...

Pin It on Pinterest